Oferta pracy

Asystent ds. wsparcia sprzedaży i marketingu

scroll
  • Liczba godzin w miesiącu: 160
  • Wynagrodzenie: 540 euro
  • Miejsce pracy: Rzeszów

Asystent ds. wsparcia sprzedaży

Twój zakres obowiązków:

  • reprezentowanie firmy w relacjach z kontrahentami;
  • finalizacja porozumień biznesowych -  przygotowywanie umów;
  • prowadzenie negocjacji między firmami;
  • koordynowanie przebiegu realizacji kontraktu;
  • dbanie o wizerunek firmy;
  • przygotowywanie pism oraz sporządzanie poleceń i zarządzeń prezesa spółki;
  • prowadzenie kalendarza spotkań Prezesa;
  • asystowanie i pomoc we wszystkich działaniach zarządu;
  • administrowanie biura, odbieranie korespondencji;
  • przygotowywanie ofert handlowych w języku Polskim i Angielskim;
  • obsługa emaila i telefonu firmowego;
  • prace biurowo - administracyjne - obsługa drukarki, skanera itp.

EN

Sales Support Assistant

Your responsibilities:

  • representing the company in relations with contractors;
  • Finalizing business agreements - preparing contracts;
  • conducting negotiations between companies;
  • Coordinating the course of contract execution;
  • Taking care of the company's image;
  • Preparing letters and drafting instructions and orders of the company's president;
  • Maintaining the President's meeting calendar;
  • Assisting and assisting in all management activities;
  • Administering the office, receiving correspondence;
  • Preparing business offers in Polish and English;
  • handling email and company telephone;
  • office and administrative work - operating printer, scanner, etc.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe bądź 5-ty rok studiów;
  • bardzo dobra znajomość angielskiego w mowie i piśmie;
  • doświadczenie w relacjach z klientem;
  • nastawienie na realizację założeń zarządu spółki;
  • pozytywne nastawienie do pracy w zespole;
  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • doświadczenie w sprzedaży;
  • znajomość social media;
  • samodzielność;
  • dobra organizacja pracy

Our requirements:

  • university education or 5th year of study;
  • Very good oral and written English skills;
  • Experience in customer relations;
  • Attitude to achieve the objectives of the company's management;
  • positive attitude towards working in a team;
  • Cat B driving license

EN

Nice to have:

  • experience in sales;
  • knowledge of social media;
  • independence;
  • good organization of work

To oferujemy:

  • stałe zatrudnienie na umowę o pracę (po okresie próbnym);
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i wykonywanej pracy;
  • niezbędne narzędzia do pracy;
  • przyjazną atmosferę, ciekawą i pełną wyzwań pracę w stabilnej i rozwijającej się międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę w centrum Rzeszowa w luksusowym biurem + wyjazdy do klientów

EN

What we offer:

  • permanent employment under an employment contract (after a probationary period);
  • remuneration adequate to the skills and work performed;
  • necessary tools for work;
  • friendly atmosphere, interesting and challenging work in a stable and growing international company with an established position on the market
  • work in the center of Rzeszow in a luxurious office + trips to clients