Szukasz pracowników z Afryki? Zapoznaj się z naszą ofertą!

Pracownicy z Afryki

scroll

Czy słyszałeś o tym, że pracownicy z Afryki są najbardziej efektywni przy pracach fizycznych? Czy zdajesz sobie sprawę jak pozytywnym zjawiskiem dla Twojej firmy są silni fizycznie pracownicy z Afryki? Obecnie to Afrykańczycy są ceni przez polskie firmy jako najbardziej sprawni pracownicy oraz rzetelnie wykonujący powierzone zadania.

Czy zastanawiałeś się jak uwarunkowania kulturowe wpływają na pracowników z Afryki? Pracownicy z Afryki podczas pracy bardzo wyraźnie pokazują pozytywne cechy kulturowe swojego kontynentu. Nie od dzisiaj wiemy, że Afrykańczycy są oddani swoim przywódcą krajów czy miast, a dawniej plemion. Przekłada się to na to, że pracownicy z Afryki są bardzo lojalni wobec swoich przełożonych i skrupulatnie wykonują ich polecenia. Z racji tego, że Afryka to trudne warunki atmosferyczne, możesz również liczyć na brak narzekania na pogodę przez pracowników z Afryki. Jest to niesamowity atut, ponieważ jak doskonale wiemy, obecnie polski klimat jest zmienny.

Zobacz też: Pracownicy z Azji

Niezmiernie istotnym atutem jest poszanowanie pracy przez pracowników z Afryki. Jak dobrze wiesz, w niektórych krajach Afryki nie ma praktycznie wgl. firm produkcyjnych, a na jedno miejsce pracy przypada ogrom bezrobotnych. Z tego powodu pracownicy z Afryki są skarbem, ponieważ dla nich możliwość pracy w Polsce to olbrzymia szansa i niesamowite wyróżnienie. Świadomość pracy wśród pracowników z Afryki jest olbrzymia. Wiedzą, że przyjechali, żeby zarobić bezcenne pieniądze dla swojej rodzinny i z tego powodu bardzo chętnie biorą nadgodziny i nie wykazują jakichkolwiek cech niepożądanych względem pracodawcy. Ważnym atutem pracowników z Afryki jest to, że czują wspólnotę między sobą i łatwo nawiązują pozytywne relacje z innymi. Dzięki temu masz gwarancję, że nigdy nie spotka Cię taka sytuacja, że pracownik z Afryki wejdzie w konflikt z innym pracownikiem. To do Nich niepodobne.

Ważną kwestią przy zatrudnianiu pracowników z Afryki jest to, że Oni chcą pracować w Polsce jak najdłużej. Dzięki temu możesz liczyć na to, że rotacja w Twojej firmie będzie minimalna. Niska rotacja dla przedsiębiorcy to mniejsze koszty administracji biurowej, rekrutacji, a przede wszystkim efektywności pracy. Dodatkowo pracownicy z Afryki bardzo często chcą pracować w weekendy, nigdy nie oddalają się z miejsca pracy. Innym plusem jest to rodzinność tych pracowników. Afrykańczycy są rodzinni i dzięki temu bardzo szybko utożsamiają się ze swoim pracodawcą. Robotnicy z Afryki obecnie zaczynają wypierać w Polsce pracowników z Ukrainy. Są świetnymi pracownikami budowlanymi, produkcyjnymi, przetwórczymi. Śmiało można pozwolić sobie na odważne stwierdzenie, że pracownicy z Afryki lubią ciężką pracę.

Z racji tego, że dużo polskich firm zwracało się do Pako Group HR Sp. z o.o. w sprawie rekrutacji pracowników z Afryki; nawiązaliśmy odpowiednie kontakty, otworzyliśmy własne biuro rekrutacyjno-administracyjne w Afryce i rekrutujemy do polskich firm najlepiej wyselekcjonowanych pracowników z Afryki. Dodatkowo często wspieramy charytatywnie różne inicjatywy na terytorium Afryki.

Obszary naszych działań

lat doświadczenia

przedsiębiorstw, które z nami współpracują

miliony zarejestrowanych kandydatów

pracowników, którzy zostali zatrudnieni u naszych partnerów biznesowych

Wypełnij formularz

Potrzebujesz pracowników?- Skontaktuj się z nami telefonicznie lub wypełnij formularz

Odwiedź nas na

Zaufali nam

Poznaj organizacje, które nam zaufały.