Oferta pracy

Samodzielny księgowy ze znajomością kadr i płac

scroll
  • Liczba godzin w miesiącu: 180
  • Wynagrodzenie: 900 euro
  • Miejsce pracy: Rzeszów

Twój zakres obowiązków

  • ewidencjonowanie środków trwałych,
  • kalkulację i księgowanie podatku odroczonego,
  • sprawozdawczość finansową,
  • Sporządzanie i prowadzenie dokumentacji płacowej dla pracowników obsługiwanych klientów
  • Rozliczanie wynagrodzeń i świadczeń oraz przygotowywanie list płac dla pracowników i zleceniobiorców
  • sprawozdawczość statystyczną,
  • sprawozdawczość podatkową (CIT, VAT, VAT-UE, JPK, pozostałe).
  • rozliczanie poniesionych kosztów zgodnie z obiektami kosztów w firmie,
  • analiza i kalkulacja kosztów wytworzenia,
  • nadzór nad miesięcznymi i rocznymi rozliczeniami,
  • przygotowywanie miesięcznych raportów na potrzeby analiz sytuacji finansowej firmy,
  • uczestniczenie w audytach zewnętrznych i wewnętrznych,
  • archiwizowanie dokumentów.

EN

Independent accountant with knowledge of human resources and payroll

Your responsibilities:

  • recording fixed assets,
  • calculation and posting of deferred tax,
  • financial Reporting,
  • preparation and keeping of payroll documentation for employees of served clients
  • settlement of salaries and benefits as well as preparation of payrolls for employees and contractors statistical reporting,
  • tax reporting (CIT, VAT, VAT-EU, JPK, other).
  • settlement of costs incurred in accordance with the cost objects in the company,
  • analysis and calculation of manufacturing costs, supervision over monthly and annual settlements,
  • preparation of monthly reports for the purposes of analyzing the company's financial situation,
  • participation in external and internal audits,
  • documents archiving.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie minimum 5 lat,
  • doświadczenie obsługi księgowej spółek z branż: hotelarstwo, agencje zatrudnienia
  • wykształcenie wyższe z zakresu finansów i rachunkowości,
  • znajomość zasad księgowości oraz przepisów podatkowych,
  • umiejętność sporządzenia sprawozdań finansowych, JPK VAT i deklaracji CIT,​
  • ukończone kursy i szkolenia podatkowe oraz rachunkowe,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych
  • znajomość programów kadrowo-płacowych
  • samodzielność, odpowiedzialność, rzetelność i zaangażowania,

EN

Our expectations:

  • experience of at least 5 years,
  • experience in accounting services for companies from the following industries: hotel industry, employment agencies
  • higher education in finance and accounting,
  • knowledge of accounting principles and tax regulations,
  • ability to prepare financial statements, JPK VAT and CIT declarations,
    completed tax and accounting courses and trainings,
  • ability to work in a team,
  • practical knowledge of issues related to labor law and social security
    knowledge of HR and payroll programs
  • independence, responsibility, reliability and commitment,

Oferujemy:

  • elastyczne godziny pracy
  • umowa B2B
  • Przyjazną i partnerską atmosferę pracy
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • 1/3 lub 1/4 etatu

EN

We offer:

  • flexible workong hours,
  • B2B contract,
  • friendly atmosphere,
  • opportunity for personal development and qualification improvement
  • 1/3 or 1/4 time