Skutecznie rekrutujemy

O nas

scroll

Jesteśmy międzynarodową agencją pośrednictwa pracy z główną siedzibą w Polsce, gdzie posiadamy 5 oddziałów w miastach wojewódzkich. Swoją działalność rozpoczęliśmy w roku 2011, gdzie zaczęliśmy odnosić pierwsze sukcesy. Dynamiczny rozwój firmy oraz nasze wieloletnie doświadczenie umożliwiło nam poszerzenie naszych działań i prowadzenie działalności jako niezależne spółki na terenie takich krajów jak: Ukraina, Mołdawia, Gruzja, Tadżykistan, Rumunia, a obecnie jesteśmy u progu otwarcia spółki na terenie Holandii.

Naszą dewizą są znane wszystkim słowa Alberta Einsteina: „Wszyscy wiedzą że coś się nie da zrobić, i wtedy pojawia się ten jeden który nie wie, że się nie da i on właśnie to coś robi”. Dlatego w nawiązaniu do tych słów stawiamy na zdecydowane działania, realizowane wg. precyzyjnego planu, poprzedzonego szczegółową analizą Twoich potrzeb. 

Specjalizujemy się w zatrudnianiu na terytorium Polski i Europy Zachodniej obcokrajowców z różnorakich branż. Obecnie prym wiodą u nas prace produkcyjne, budowlane, magazynowe, przetwórcze, jak również te, gdzie pożądane jest konkretne wykwalifikowanie tzw. specjaliści. Oczywiście posiadamy również i tych szukających dopiero swojej ścieżki rozwoju z wyżej wymienionych krajów, w których mamy swoje oddziały. Stwarza nam to niemałą radość, kiedy to możemy wskazać skuteczne drogi rozwoju pracownikowi na starcie.

Kolosalnym atutem, który wyróżnia nas na tle innych agencji jest dostęp do największej w Polsce aktywnej bazy potencjalnych pracowników. W zależności od Państwa preferencji poszukujemy i przekazujemy wybranych pracowników produkcyjnych, specjalistów, fachowców z branży: przetwórstwa rybnego oraz mięsnego, automotive, meblarskiej, hotelarskiej, rolniczej, budowlanej, hutniczej, jak również wiele innych. Tak kompleksowe podejście pozwoliło nam rozwinąć sieć kontrahentów wśród liderów w każdej z wyżej wymienionych branż.Zapewniamy:

Zespół naszych certyfikowanych specjalistów HR kompleksowo obsługuje cały proces związany z poszukiwaniem pracownika poprzez rekrutację a także przeprowadzenie wszelkich formalności związanych z zatrudnieniem nowego pracownika. To my zajmujemy się reprezentowanie pracownika przed urzędami. W swoim dziale administracyjnym posiadamy wykwalifikowanych prawników, którzy specjalizują się w prawie administracyjnym. Dzięki czemu wszelkie formalności związane z pobytem czy jego przedłużeniem dla nas są przyjemną i prostą pracą.
Każdy czuje się najbardziej komfortowo, jeśli może liczyć na wsparcie swojego przełożonego. Z tego powodu zapewniamy koordynatora władającego językiem polskim, ukraińskim oraz rosyjskim. Jego rolą jest rozwiązywanie problemów pierwszej potrzeby pracowników – szybkie działanie. Nawet jeśli nie masz konkretnej sprawy do koordynatora, to On i tak kontaktuje się z Tobą, pytając o Twoje spostrzeżenia dot. pracy.
Nasi pracownicy mogą liczyć na coś więcej niż stare i zniszczone mieszkania po 5 osób w mieszkaniu. Nasze noclegi to wysoki standard, duża przestrzeń oraz dostęp do mediów, ażeby można było po pracy odpocząć w dogodnych warunkach, a czas spędzony w Polsce był czymś więcej niż samą pracą. Pracownicy mogą liczyć na mieszkanie w swoim sąsiedztwie z możliwością wspólnego grilla po pracy czy lepszego poznania się.
Agencje będące od niedawna na rynku bardzo często upadają albo są niewypłacalne. U nas pracownik może spać spokojnie, ponieważ przelew swojego wynagrodzenia dostaje zawsze przed czasem. A Jego wysokość jest bardzo konkurencyjna – zawsze zgodna z informacjami, które były podane na etapie rekrutacji.
Jeśli jest konieczność dojazdu do pracy z miejsca noclegowego pracownik może liczyć na przejazd komfortowymi busami z klimatyzacją i innymi udogodnieniami.
Jesteśmy jedyną agencją na polskim rynku, która umożliwia rozwój. Pozostałe agencje chcą, żeby pracownik przepracował pół roku i kończą współpracę. U nas możesz liczyć na długoletnią współpracę oraz możliwość sprowadzenia rodziny do pracy w Polsce. Jeśli dany projekt się skończy to zawsze mamy przygotowany dla Ciebie nowy projekt. Mało tego, jeśli chcesz się doskonalić i rozwijać to możesz liczyć na liczne kursy doszkalające czy lekcje językowe. Wyróżniając się w pracy możesz liczyć na częste premie oraz objęcie wyższego stanowiska.
Jeśli coś zacznie Ci dolegać, będziesz się źle czuł to możesz liczyć na fachową opiekę medyczną. Mamy podpisany kontrakt z jedną z trzech największych przychodni w całej Polsce. Nasz partner posiada dziesiątki oddziałów zdrowotnych w każdym województwie. Dodatkowo zapewnimy Ci bezpłatne badania sezonowe.
Jeśli polecisz pracę w naszej firmie swoim znajomym będą czekały na Ciebie atrakcyjne nagrody oraz niespodzianki. Zależy nam również na tym, żebyś pracował w towarzystwie, w którym dobrze się czujesz.
Obszary naszych działań

lat doświadczenia

przedsiębiorstw, które z nami współpracują

miliony zarejestrowanych kandydatów

pracowników, którzy zostali zatrudnieni u naszych partnerów biznesowych
Wypełnij formularz

Zostań naszym partnerem

Odwiedź nas na