Skutecznie rekrutujemy

O nas

scroll

Pako Group HR jest międzynarodową agencją pośrednictwa pracy z główną siedzibą w Polsce, działającą na rynku od 2011 roku. Dynamiczny rozwój firmy oraz nasze wieloletnie doświadczenie umożliwiło nam poszerzenie naszych działań i prowadzenie działalności jako niezależne spółki na terenie & krajów: Europa Wschodnia (Ukraina, Mołdawia, Białorus, Gruzja), Azja (Tadżykistan) oraz Unia Europejska (Rumunia).

Stawiamy na zdecydowane działania, realizowane wg. precyzyjnego planu, poprzedzonego szczegółową analizą Twoich potrzeb. 

Specjalizujemy się w zatrudnianiu w Polsce obcokrajowców z branz: produkcyjnych. budowlanych, pracowników wykwalifikowanych, jak i tych szukających dopiero swojej ścieżki rozwoju z wyżej wymienionych krajów, w których mamy swoje oddziały.
 
Posiadamy dostęp do największej w Polsce aktywnej bazy potencjalnych pracowników. W zależności od Państwa preferencji poszukujemy i przekazujemy wybranych pracowników produkcyjnych, specjalistów, fachowców z brant: przetwórstwa rybnego oraz mięsnego, automotive, meblarskiej, hotelarskiej, rolnicze budowlanej. hutniczej a także działy magazynów i składow. Dysponujemy również baza podwykonawców z branży budowlanej, którzy są dyspozycyjni do pracy przy inwestycjach obiektów komercyjnych oraz budynkach wielorodzinnych.
 
Zespół naszych profesjonalnych specjalistów HR kompleksowo obsługuje cały proces związany z poszukiwaniem pracownika poprzez rekrutację a także przeprowadzenie wszelkich formalności związanych z zatrudnieniem novego pracownika.
 
Nie boimy się nawet największych wyzwań, gdyż wg. naszej filozofii ograniczeń nie wyznaczają możliwości techniczne czy wytrzymałość ludzkiego organizmu a jedynie nasza wyobraźnia - dlatego stawiamy na rozwiązania tak proste jak i równocześnie bardzo innowacyjne - gwarantując najwyższą efektywność naszych działań, albowiem nasz sukces nierozerwalnie połączony jest z tym odniesionym przez Twoje przedsiębiorstwo.
Obszary naszych działań

lat doświadczenia

przedsiębiorstw, które z nami współpracują

miliony zarejestrowanych kandydatów

pracowników, którzy zostali zatrudnieni u naszych partnerów biznesowych
Wypełnij formularz

Zostań naszym partnerem

Odwiedź nas na