Skutecznie rekrutujemy

O nas

scroll
Jako międzynarodowa agencja rekrutacyjna z 12 letnim doświadczeniem, specjalizujemy się w rekrutacji pracowników z Azji, oferując kompleksowe usługi rekrutacyjne oraz legalizacji pracy cudzoziemców. Swoją działalność rozpoczęliśmy w roku 2011, gdzie zaczęliśmy odnosić pierwsze sukcesy. Dynamiczny rozwój firmy oraz nasze wieloletnie doświadczenie umożliwiło nam poszerzenie naszych działań i prowadzenie działalności jako niezależne spółki na terenie takich krajów jak: Nepal, Indie, Bangladesz, Filipiny, Ukraina, Mołdawia, a obecnie jesteśmy u progu otwarcia spółki na terenie Indonezji.

Naszą dewizą są znane wszystkim słowa Alberta Einsteina: „Wszyscy wiedzą, że coś się nie da zrobić, i wtedy pojawia się ten jeden który nie wie, że się nie da i on właśnie to coś robi”. Dlatego w nawiązaniu do tych słów stawiamy na zdecydowane działania, realizowane według precyzyjnego planu, poprzedzonego szczegółową analizą Państwa potrzeb.

Specjalizujemy się w rekrutacji pracowników z różnorakich branż dla naszych klientów z Polski i Europy Zachodniej do prac produkcyjnych, budowlanych, magazynowych, przetwórczych, hotelarskich, gastronomicznych jak również specjalistów z wysokimi kwalifikacjami i doświadczeniem, na stanowiska takie jak: cieśle, murarze, brukarze,
spawacze MIG/MAG/TIG, monterzy, stolarze, pracownicy ogólnobudowlani, betoniarze, elektrycy, szwaczki i inne specjalistyczne stanowiska.

Kolosalnym atutem, który wyróżnia nas na tle innych agencji w Polsce, jest dostęp do największej aktywnej bazy potencjalnych pracowników. W zależności od Państwa preferencji poszukujemy i przekazujemy wybranych pracowników produkcyjnych, specjalistów, fachowców z branży: przetwórstwa rybnego oraz mięsnego, spożywczej, automotive, meblarskiej, hotelarskiej, rolniczej, budowlanej, hutniczej, włókienniczej i wielu innych. Tak kompleksowe podejście pozwoliło nam rozwinąć sieć kontrahentów wśród liderów w każdej z wyżej wymienionych branż.


Zapewniamy:

Zespół naszych certyfikowanych specjalistów HR kompleksowo obsługuje cały proces związany z poszukiwaniem pracownika poprzez rekrutację a także przeprowadzenie wszelkich formalności związanych z zatrudnieniem nowego pracownika. To my zajmujemy się reprezentowanie pracownika przed urzędami. W swoim dziale administracyjnym posiadamy wykwalifikowanych prawników, którzy specjalizują się w prawie administracyjnym. Dzięki czemu wszelkie formalności związane z pobytem czy jego przedłużeniem dla nas są przyjemną i prostą pracą.
Każdy czuje się najbardziej komfortowo, jeśli może liczyć na wsparcie swojego przełożonego. Z tego powodu zapewniamy koordynatora władającego językiem polskim, ukraińskim oraz rosyjskim. Jego rolą jest rozwiązywanie problemów pierwszej potrzeby pracowników – szybkie działanie. Nawet jeśli nie masz konkretnej sprawy do koordynatora, to On i tak kontaktuje się z Tobą, pytając o Twoje spostrzeżenia dot. pracy.
Nasi pracownicy mogą liczyć na coś więcej niż stare i zniszczone mieszkania po 5 osób w mieszkaniu. Nasze noclegi to wysoki standard, duża przestrzeń oraz dostęp do mediów, ażeby można było po pracy odpocząć w dogodnych warunkach, a czas spędzony w Polsce był czymś więcej niż samą pracą. Pracownicy mogą liczyć na mieszkanie w swoim sąsiedztwie z możliwością wspólnego grilla po pracy czy lepszego poznania się.
Agencje będące od niedawna na rynku bardzo często upadają albo są niewypłacalne. U nas pracownik może spać spokojnie, ponieważ przelew swojego wynagrodzenia dostaje zawsze przed czasem. A Jego wysokość jest bardzo konkurencyjna – zawsze zgodna z informacjami, które były podane na etapie rekrutacji.
Jeśli jest konieczność dojazdu do pracy z miejsca noclegowego pracownik może liczyć na przejazd komfortowymi busami z klimatyzacją i innymi udogodnieniami.
Jesteśmy jedyną agencją na polskim rynku, która umożliwia rozwój. Pozostałe agencje chcą, żeby pracownik przepracował pół roku i kończą współpracę. U nas możesz liczyć na długoletnią współpracę oraz możliwość sprowadzenia rodziny do pracy w Polsce. Jeśli dany projekt się skończy to zawsze mamy przygotowany dla Ciebie nowy projekt. Mało tego, jeśli chcesz się doskonalić i rozwijać to możesz liczyć na liczne kursy doszkalające czy lekcje językowe. Wyróżniając się w pracy możesz liczyć na częste premie oraz objęcie wyższego stanowiska.
Jeśli coś zacznie Ci dolegać, będziesz się źle czuł to możesz liczyć na fachową opiekę medyczną. Mamy podpisany kontrakt z jedną z trzech największych przychodni w całej Polsce. Nasz partner posiada dziesiątki oddziałów zdrowotnych w każdym województwie. Dodatkowo zapewnimy Ci bezpłatne badania sezonowe.
Jeśli polecisz pracę w naszej firmie swoim znajomym będą czekały na Ciebie atrakcyjne nagrody oraz niespodzianki. Zależy nam również na tym, żebyś pracował w towarzystwie, w którym dobrze się czujesz.
Obszary naszych działań

lat doświadczenia

przedsiębiorstw, które z nami współpracują

miliony zarejestrowanych kandydatów

pracowników, którzy zostali zatrudnieni u naszych partnerów biznesowych

Wypełnij formularz

Potrzebujesz pracowników?- Skontaktuj się z nami telefonicznie lub wypełnij formularz

Odwiedź nas na

Zaufali nam

Poznaj organizacje, które nam zaufały.