Pracownicy ze Wschodu (Ukraina, Mołdawia)

Pracownicy ze Wschodu

scroll

Jeśli jesteś przedsiębiorcą, z pewnością wiesz, jak poważny problem stanowią braki kadrowe. Jesteśmy po to, by Ci pomóc - jako agencja pracy z wieloletnim doświadczeniem jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie idealnego kandydata. W naszej bazie znajdują się osoby chętne do różnego typu prac pochodzące z wielu miejsc świata, w tym ze Wschodu. Mowa tutaj o pracownikach z Ukrainy oraz Mołdawii, którzy bardzo chętnie przyjeżdżają do Polski w celach zarobkowych i mają kompetencje do wykonywania różnego rodzaju zadań. Dlatego osoby te polecamy przedsiębiorcom działającym w każdej branży.

Dlaczego warto zatrudnić pracownika ze Wschodu?

Osoby przyjeżdżające z Ukrainy czy Mołdawii w celach zarobkowych wyróżnia niesamowita determinacja. To osoby, które opuściły rodzinny kraj po to, by poprawić jakość życia nie tylko swojego, ale też całej rodziny. Stąd też między innymi wynika ich sumienność podczas wykonywania powierzonych zadań, a także chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji. Co więcej, często są one bardziej dyspozycyjne niż rodzimi pracownicy, a to oznacza, że nie stanowi dla nich problemu praca w systemie zmianowym. Nie powinno być też problemu z odnalezieniem się w nowym środowisku - Polska i Ukraina są przecież zbliżone zarówno kulturowo, jak i językowo. Z pewnością taki pracownik ze Wschodu przyniesie szereg korzyści dla przedsiębiorstwa.

Warto przy tym zaznaczyć, że są to osoby o różnych kwalifikacjach. To zarówno doświadczeni pracownicy fizyczni, jak i wykwalifikowani specjaliści z wielu branż - pomożemy Ci w rekrutacji odpowiedniego kandydata.

Jak zatrudnić pracownika z Ukrainy lub Mołdawii?

W takich przypadkach nie warto działać na własną rękę. Zatrudnienie obcokrajowca wiąże się bowiem z wieloma formalnościami - chętnie je za Ciebie dopełnimy. Nasza agencja zapewnia nie tylko dopasowanie wykształcenia i umiejętności pracownika do wymogów danego stanowiska w Twojej firmie, ale też dopilnowanie wszystkich formalności związanych z legalizacją pobytu oraz zorganizowaniem badań lekarskich i zakwaterowania, opiekę profesjonalnych koordynatorów, szybkie dostarczenie pracowników do zakładu i wiele więcej.

Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z usług agencji PakoGroupHR.

Obszary naszych działań

lat doświadczenia

przedsiębiorstw, które z nami współpracują

miliony zarejestrowanych kandydatów

pracowników, którzy zostali zatrudnieni u naszych partnerów biznesowych

Wypełnij formularz

Potrzebujesz pracowników?- Skontaktuj się z nami telefonicznie lub wypełnij formularz

Odwiedź nas na

Zaufali nam

Poznaj organizacje, które nam zaufały.